יום ניקיון


ישבתי על הכורסה והתעצלתי. העברתי ערוצים על הטלוויזיה ולא היה שום דבר מעניין. היה לי משעמם רצח. זה היה הרגע שנכנסה עוזרת בית לנקות אבק על המגירות. סגרתי את הטלוויזיה והתחלתי לעקוב אחריה. היא הייתה מאוד צעירה עם שדיים גדולים וטוסיק סקס. היא הייתה לבושה בשמלה קצרה וסרבל לבן. לבוש קלאסי. הסתכלתי איך הטוסיק שלה זז מתחת לשמלה. אז היא התכופפה כדי לנקות אבק במגירה תחתונה וראיתי את התחתונים שלה. הרגשתי שאני נדלק, הבנתי שאני רוצה להכניס זין לתוך התחת שלה. 
קראתי לה, היא התקרבה אלי ושאלה "רציתה משהו?". מקרוב היא גם הייתה סבבה. "תתקרבי" – אמרתי לה. היא עשתה צד נוסף קדימה, אז עם יד אחד תפסתי את התחת שלה ומשכתי אותה אלי. היא ניסתה להשתחרר, אבל כבר החזקתי אותה בשתי ידיים. "מה אתה עושה!?" – היא צעקה. "אני רוצה שתעשי לי נעים" – עניתי לה. היא שוב פעם ניסתה להשתחרר, אבל כבר לא בכוח כזה כמו בפעם הראשונה. הכנסתי יד מתחת לחצאית.  ליטפתי את התחת שלה, הוא היה קשוח בדיוק כמו שהוא היה ניראה מרחוק. הורדתי את היד יותר למטה והעברתי עם האצבע על החור שלה. היא שוב פעם ניסתה להשתחרר, אבל כבר לא יכולתי לשחרר אותה. 
משכתי אותה חזק, היא לא הצליחה לעמוד על הרגליים וירדה לברכיים. הראש שלה היה בין הרגליים שלה. פתחתי מהר את המכנסיים ושחררתי את הזין. תפסתי את הראש שלה עם היד וקירתי אותה לזין. "תמצצי" -אמרתי לה. היא כבר לא התנגדה, היא לקחה את הזין ביד והתחילה ללקק אותו. רק מנגיעה של הלשון שלה התחרמנתי עוד יותר. תפסתי את הראש שלי והלבשתי את הראש שלה על הזין. היא הבינה הכל והתחילה למצוץ מהר ולבלוע את הזין עמוק. עם כל תנועה שלה התשוקה בגוף שלי גברה ורציתי לגמור לה לתוך הפה.
קמתי, סובבתי אותה עם התחת אליי. היא נעמדה על ארבע, הרמתי את החצאית שלה והעברתי עם היד על החר. היא כבר הייתה רטובה. הכנסתי אצבע בפנים, הזזתי אותה שם, בפנים היה עוד יותר רטוב. היא התחילה לגנוח, אז הוצאתי את האצבע והחלפתי אותה בזין. היא התחילה לגנוח יותר חזק. התחלתי לזיין אותה. היא אמרה משהו, אבל כבר לא יכולתי לעצור. זיינתי אותה יותר ויותר חזק והיא צרחה משהו. רציתי יותר ויותר, אבל אז הרגשתי שאני לא יכול יותר. הרגשתי שאני גומר, הוצאתי את הזין. תפסתי את הראש שלה והצמדתי אותו לזין. היא התחילה למצוץ אותו שוב פעם, רגע אחרי זה גמרתי. גמרתי ישר לתוך הפה וגמרתי הרבה. היא לא עצרה, היא בלעה והמשיכה למצוץ. 
כאשר הכל נגמר והיא ליקקה הכל, נפלתי חזרה לכורסה. היא התלבשה וסידרה את עצמה.
-"כרגע את חופשיה, אבל אני מחכה לך בעוד שעתיים לארוחת ערב" – אמרתי לה.