מפגש אינטימי בזמן שהורים לא בבית

ההורים שלי נסעו לחופשה בסופ"ש, אני נשארתי בבית לבד. היה מזג אוויר די סוער בחוץ. התקשרתי לחבר שלי ואמרתי לו שאני לבד בבית כל סופ"ש. הוא אמר לי שהיום הוא לא יוכל להגיע ויגיעה רק מחר. די התאכזבתי ממנו,אבל מצד שני מזג אוויר במאת היה גרוע והייתה לו נסיעה ארוכה.

היה לי די משעמם בבית, התיישבתי בסלון בקומה ראשונה בבית כדי לקרוא איזה ספר שמצאתי בספריה הביתית. להפתעתי הספר היה מעניין ודי שקעתי בו. פתאום שמעתי דפיקות חזקות בחלון. נבעלתי , כמעט נפלתי מהספה, הסתובבתי וראיתי את החבר שלי עומד מאחורי החלון,כולו רטוב מה גשם. נתתי לו להיכנס מהר וישר לקחתי למקלחת חמה. בדרך גיליתי שהוא בכוונה אמר לי שהוא לא יכול להגיע כדי לעשות לו הפתעה. מפגר, עכשיו בטוח יהיה חולה בגלל הקור והגשם.

נכנסנו איתו למקלחת ,הורדתי את הבגדים שלו ורציתי ללכת להביא לו משהו יבש ללבוש. הוא לא נתן לי ומשך אותי למקלחת ביחד איתו. עם כל הדאגות שלי על הבריאות שלו לא שמתי לב שהזין שלו כבר עומד. עד כמה שהוא לפעמים מפגר אני במאת אוהבת אותו. התגעגעתי וכמובן שלא סירבתי לסקס במקלחת.

ככה התחיל המפגש האינטימי שלנו בזמן שההורים היו בחופשה. בסופ"ש הזה עישנו סקס כמעט בכל המקומות האפשריים ביית, חוץ מחדר שינה של ההורים כמובן.