נערות ליווי, מופע חי באינטרנט

נערות ליווי

אתה שואל את עצמך ידי לא משגת עכשיו סכומים כאלו עבור לילה אחד עם נערת ליווי וצריך להירגע מהלחץ של היום יום, מהעבודה, מהבוס מהבלאגנים במשפחה, חייב להירגע לשחרר לחץ, בשל מצבים כאלו יש אפשרות לצפות במופעים אירוטיים באתרים השונים באינטרנט, ישנם המון אתרים באינטרנט שמספקים שירותים כאלו, לפי העדפות המזמין, אם מדובר באקט מיני בין גבר לאישה, בחורות לסביות, מופעי אוננות, בחורה שחורה ולבנה וכו', כל מה שרק יחפוץ הלקוח, הוא רק צריך לשבת מול המחשב שלו ושיהיה לו חיבור ישיר לאינטרנט.

מה האתר מציע

האינטרנט מחובר, הלקוח מוכן לבחור באתר את המופע שבו הוא מעוניין לצפות, הוא יכול לצפות במופעים שערוכים מראש והוא יכול לצפות במופעים ישירים שקורים אונליין כל שרק נותר לו הוא לבחור מתוך רשימה שמופיעה ברחבי האתר בנערות ליווי שנראות לו, ולבקש מהן שיבצעו את המופע עבורו. הכל לפי מה שמציע האתר, אם ברשימה מופיע מופע לסבי, זה מה שיהיה, או אוננות וכו' הוא יכול להפעיל את הרמקולים שברשותו ולצפות עם sound במופע שמתרחש, אם ירצה הוא יכול אף להתקין סקייפ ובאמצעות המיקרופון הוא גם יוכל לדבר עם הנערות בזמן המופע ולשתף איתן פעולה.

לפני הכל צריך לשלם

הכל מוצג באינטרנט וכדי שכל מה שהלקוח ביקש יוכל להתגשם לנגד עיניו, הוא יצטרך לתת תשלום מראש, וזאת באמצעות כרטיס האשראי, מאוד חשוב שהלקוח יבחר באתר שנראה לו מאובטח כדי שיחוש בדיסקרטיות מלאה וחשוב גם לקרוא בתנאי האתר איך הם מחייבים באשראי, כך שיהיה בטוח שפרטיו לא ישומשו לרעה או לצרכי סחיטה. לאחר שמוסדר עניין התשלום, הלקוח יקבל הודעת גישה דרך האינטנרט, והוא לוחץ על לינק שנבנה במיוחד לפי הצרכים שביקש מקודם ואז הוא יכול לשבת, לפתוח רמת אביב רמקולים ולהנות מהמופע עליו הוא שילם.

המצלמה שרואה הכל

בחדר של נערות ליווי שנבחרו לבצע את המופע לבקשת הלקוח ששילם, מותקנת מצלמה שמצלמת את כל שקורה בחדר וגם משמיעה ללקוח ברמקולים את המתרחש להנאתו ולצפייתו.