פעם ראשונה בתחת

-"תגידי, את רוצה לנסות סקס אנאלי?"
היא פחדה מהשאלה הזאת יותר מכל. הם היו בזוגיות כבר חצי שנה ועד היום הוא לא התעניין בסקס כזה והיא כבר החליטה לעצמה שהיא לא תצטרך לנסות אותו על עצמה. מהסיפורים של החברות שלה היא ידע קצת על הרגשות והדבר שהיא פחדה יותר מכל, זה הכאב. היא לא האמינה ברגשות נעימות של זה. והנה הרגע הזה הגיעה. הגיעה הזמן להיפרד מהבתולים של החור הזה. היא קפאה לרגע ואז היא ניסתה לשמור על קור רוח. 
-"בסדר, איך אתה רוצה לעשות את זה?"
-"אני הולך לשכב על הגב ואת תתיש עלי"
הוא לא רציני…אני גם אצטרך להתיישב בעצמי על הזין הענק שלו?
-"בסדר, תשכב"
הוא נשכב על גב עם הרגליים על הרצפה. היא התיישבה על הברכיים שלו ואז עברה יותר קדימה. הזין נגע בחור שלה. הוא הושיט את היד שלו, הסף את המיצים מהכוס ומרח הכל על הזין שלו ועל התחת שלה. היא התחילה להתיישב על הזין באיטיות ובהמתנה לכאב.  היא הייתה יכולה לסרב כמובן, אבל הרצון לפנק אותו היה הרבה יותר חזק. היא אף פעם לא הייתה מסוגלת להגיד לו לא. 
הזין גלש בין הישבן שלה ונגע בפי הטבעת.  היא שוב פעם קפאה, פיא הטבעם נלחץ בחוסר רצון לתת לזין להיכנס. היא הרגישה איך הוא מלטף אותה ואיך מושך את התחת שלה לצדדים. היא ניסתה להשתחרר ולהתיישב עוד יותר. פי הטבעת סוף סוף התחיל להיפתח. ברגע זה הגיעה הכאב. היא הוציאה גניחה ושוב פעם עצרה. 
-"כן חמודה, הוא כמעט בפנים. זה נעים?"
-"כן, נעים…."
היא ניסתה לרדת עוד יותר למטה. היא הרגישה איך החור שלה נמתח והזין חודר יותר ויותר עמוק. כמה פעמים היא חשבה שזה הגבול והזין הולך לקרוע את התחת שלה. הכאב היה כמעט בלתי נסבל, היא גנחה חזק עם כל תנועה. אבל הוא חשב שזה גניחות של הנאה ועידד אותה להמשיך. 
-"כן, אהובתי. יפה מאוד. יוצא לך ממש טוב. עוד קצת, בבקשה"
בסופו של דבר הכאב כבר היה בלתי נסבל. היא התעייפה לעמוד בתנוחה לא נוחה. היא התרוממה והזין יצאה מהתחת. היא הרגישה הקלה, הכאב נעלם. היא הסתכלה עליו, היה אפשר לראות את הכזבה שלו. 
"זה קשה" – היא אמרה לו -"אולי תנוחה אחרת?"
המבט שלו ישר השתנה. הוא השכיב אותה על הבטן עם הברכיים על הרצפה. נעמד מאחורה. זה היה הרבה יותר נוח בשבילה והיא שוב פעם ניסתה להשתחרר. הוא שוב פעם העביר עם היד על הכוס שלה, אבל היא לא הייתה רטובה מספיק. לכן הוא הביא קרם ומרח אותו על פי הטבעת ועל הזיו שלו. בגלל קרם קר היא הרגישה נעים ואפילו בלי בעיה היא נתנה לו להכניס אצבע. אחרי זה הוא תפס את התחת שלה והתחיל להחדיר את הזין שוב פעם. התחת שלה ישר קיבלה את הראש שלה ואחרי זה הכאב שוב פעם חזר. היא לא הייתה חזקה כמו בפעם שעברה. התנוחה הזאת הייתה הרבה יותר טובה. הזין חדר עוד יותר עמור, אבל כן הגיעה הפתעה נוספת. בזמן שהם ניסו להחליף תנוחה הזין שלו קצת נפל, אבל עכשיו שוב פעם התחיל להתרומם. זה גרם לתחת שלה להתמתח עוד יותר, היא שוב פעם התחילה לגנוח. היא ניסתה להשתחרר, אבל הוא לא נתן לה. הוא עצר לשניה כדי לתת לה להתרגל ואז המשיך להחדיר את הזין יותר עמוק.  הכאב הגיעה לשיא, הפסיק לגדול ואפילו הייתה הרגשה שזה כאב פחוט. 
בלי לשים לב על הגניחות שלה הוא החדיר את הזין עד הסוף. היא הגישה את עצמה מלאה עם משהו קשוח בתחת. הפי הטבעת שלה בער, אבל בזמן שהוא לא זיין אותה היה אפשר לשרוד את הכאב. אז הוא התחיל להוציא את הזין, היא התחילה לחשוב שבזה הכל יגמר. אבל כאשר הזין כבר היה כמעט בחוץ הוא שוב פעם החדיר. זה לא היה כואב כמו בפעם הראשונה. היא ליטף את הגוף שלה וזה נתן לה אפשרות לא להתרכז בכאב בתחת. 
"אהובתי, יוצא לך טוב" – הוא לחש לאוזן שלה -"עוד קצב ולא יכאב לך. זה מאוד מחרמן. אני אוהב אותך"
הלחישות שלו הרגיעו וחרמנו אותה. הוא התחיל להגביר את הקצב, כל זה הדליק אותה נורא והוא התחיל לעבד את השליטה. הזין שלו גלש יותר ויותר מהר. היא שוב פעם התחילה להרגיש את הכאב. היא צרחה עם כל תנועה שלה, היו לה דמעות על העיניים. זה היה כמעט בלתי נסבל. היא הרגישה שהוא הולך לגמור עוד מעט.  הוא תפס את התחת שלה חזק וכבר זיין אותה כמו פטיש אוויר אמיתי. היא הכניסה את הפנים שלה לתוך הכרית כדי שלא ישמעו אותה צורחת. 
סוף סוף הגוף שלה התחיל לרעוד ואז הוא עצר לשניה. היא הרגישה נוזל חם ממלא את התחת שלה. אז הוא שחרר אותה. סוף סוף החור שלה השתחרר. לא היה לה כוח לזוז, כבר לא כאב לה. היא נשארה לעמוד באותה תנוחה והרגישה איך הזרע שלו נוזל החוצה. הוא ניגב אותה והתחיל ללחוש מחמאות לאוזן שלה. היא נישקה אותו וכבר ידעה שגם במפגש אינטימי הבא היא לא תוכל להגיד לו לא.