שירותי ליווי בישראל

ליווי בישראל זה נושא שנוי במחלוקת בעיני הרבה מאוד אנשים. התדמית הרעה שנוצרה לאותם שרותי ליווי בישראל באה בעיקר בעקבות גורמים עבריינים על התחום ובעקבות רמאות וסחיטה שמתבצעות בתחום האפור הזה באין מפריע.

מכיוון שאותם ליווי בישראל אינם מוסדרים בחוק, התחום למעשה פרוץ לכל אחד שמעוניין להשתלט עליו או לעבוד על אנשים. מה אותם אנשים יעשו, ילכו להתלונן במשטרה? הם ימצאו את עצמם מסובכים מעל הראש בעסק שהוא לא ממש חוקי. לכן בעלי העסקים הפחות ישרים, מנצלים את הפרצה הזאת ועל ידי כך מרמים את הלקוחות וכובלים אותם ללא יכולת תגובה ראויה.

הסדרת נערות ליווי בתל אביב בחוק בישראל

הסדרת שרותי ליווי בחוק, בצורה מסודרת ומאורגנת תביא לפתרונות למספר בעיות

השתלטות משפחות הפשע והעבריינים על מוקדים של שרותי ליווי ולקיחת החוק לידיים תוך כדי איומים ושימוש באמצעים לא חוקיים. הזנחה והשפלה של נערות ליווי העוברות באותם שרותי ליווי בישראל ודאגה לתנאים סוציאליים ומשכורות שניתן לחיות מהן. פחות אנשים מתוסכלים מינית יסתובבו ברחובות, מה שיביא לפחות אלימות, פחות מקרי אונס, פחות מקרי רצח ועוד. סקס מרוקן אנשים ומרגיע אותם מנטלית, כשאנשים רגועים, סביבתם הרבה יותר בטוחה פחות מקרי גירושין. כשהגבר הולך ומקבל את הצרכים הפיזיים שלו בתמורה לתשלום אצל נערה צעירה ומושכת, הוא אינו עצבני על אישתו, לא צובר עליה כעסים ולכן גם לא מפרק את הקשר הפסקת בזבוז המשאבים והכסף של יחידות המשטרה בפשיטות על שרותי ליווי בישראל שונים, רק בכדי שיפתחו יום למחרת ללא הרשעה וללא החלטה ברורה בנושא. הרי ברור לכולם שנערות ליווי זהב בישראל קיימים ונועדו להתקיים, אפילו אם במסווה של עסקים לא חוקיים. אז מה הטעם לעשות הצגה, לעשות כאילו מטפלים בזה? יש אינטרס מובהק להמשיך להריץ נערות ליווי בישראל, מכיוון שגם עורכי הדין, השופטים והשוטרים, משתמשים בשירותים אלו.

אז פעם הבאה במקום לזיין לנו את השכל, תנו לנו לזיין בכיף. זה הכסף שלנו ושירות קיים ולנו מותר לעשות כל מה שנרצה. הכי חשוב להנות ולהרגע, הפורקן הוא הדרך הטובה ביותר לכך.